sobota, 21 stycznia 2012

dokładam sobie pracy...

Dokładam sobie pracy (jakbym teraz miała jej za mało...) Postanowiłam rozwinąć się jeszcze w jednej dziedzinie.

Do tej pory okazjonalnie robiłam nadruki na koszulki - a w zasadzie nie nadruki a termo-transfer z użyciem folii flex. Wyprzedzając pytania: folia flex to specjalistyczna folia do wycinania ploterowego(wyli wykonujemy najpierw grafikę wektorową), którą wgrzewa się (do tej pory męczyłam się z żelazkiem, teraz mam do tego prasę)  w materiał (bawełnę). Jakość jest znakomita: koszulkę można prać w pralce tak, jak się pierze bawełniane koszulki, można prasować. Folia przypomina w dotyku gumę, jest lekko rozciągliwa.
Dużo osób mnie pyta czy mam możliwość wykonania zdjęcia na koszulce. Niestety nie mam, ale jeśli coś się zmieni w tym temacie, dam znać :)
Wracając do moich koszulek... Mam wiele pomysłów na grafiki, które nie nadają się do przeniesienia na szkło, a że mam słabość do dziwnych koszulek, postanowiłam zaryzykować. Tematycznie i stylistycznie będą zróżnicowane. Choć niektóre projekty tworzyłam z myślą o szkle, wykorzystam na koszulkach... i na odwrót. Zamówiłam pierwszą partię męskich i damskich koszulek. Ponieważ nie idę na łatwiznę z projektami, koszulki też będą wysokiej jakości. Mają być wyjątkowe! W ciągu najbliższych dwóch tygodni pokażę pierwsze efekty. Temat przewodni moich koszulek to: WYRÓŻNIJ SIĘ.


14 komentarzy:

 1. Czekam niecierpliwie na efekty! Pozdrawiam ciepło. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja również ciekawa jestem efektów.

  OdpowiedzUsuń
 3. najlepsze te 2 w prawym i lewym dolnym rogu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ojojojjj, Twoja kreatywność nie zna granic :) jestem pewna że wyjdzie rewelacyjnie i już się nie mogę doczekać gotowego produktu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie mogę się doczekać i jestem ciekawa ceny, coby zacząć odkładać. ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. nie no, z cenami nie chcę przeginać. Myślę, że ceny będą przystępne

  OdpowiedzUsuń
 7. w tych owcach już się z miejsca zakochałam ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Arctia czekam... najlepiej od razu z ceną zamieść na blogu... bo mam ostatnio dość sieciówek i przydałaby mi się jakaś fajna koszulka na poprawę nastroju;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Agnes, nie ma problemu :) Precz z sieciówkami!

  OdpowiedzUsuń
 10. A niech mnie - chyba się skuszę ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. poczekajcie jak zobaczycie koszulki :)

  OdpowiedzUsuń
 12. owieczki rzadza :)))podobaja mi sie najbardziej :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Witam serdecznie,
  czy przewidujesz koszulki dla dzieci (2-latków)?

  Joanna

  OdpowiedzUsuń
 14. myślę też o dzieciaczkach (koszulki, niemowlęce body), ale muszę znaleźć odpowiednie ubranka - dobre jakościowo i bez nadruków.

  OdpowiedzUsuń