niedziela, 22 lutego 2015

nowa strona :)

Strona StudioArctia znów ruszyła. Jeszcze brakuje ostatnich szlifów, kilku opisów, ale w ciągu najbliższych kilku dni uporam się z tym. Layout jest bardzo zbliżony do poprzedniego i tak jak w poprzedniej stronie postawiłam na czytelność i minimalizm. Przyznam się, że nie znoszę pstrokatych stron, gdzie wszystko się rusza, wali po oczach, przelatują jakieś durne pierdzielniki... U mnie tego nie ma i nie będzie.

 strona główna

nowe menu z "odświeżonym" podziałem na kategorie


Duże zmiany nastąpiły w galerii. Myślę, że taki sposób prezentacji produktów będzie wygodniejszy dla przeglądających, a ja będę mogła w łatwy sposób na bieżąco aktualizować stronę.
Wystarczy kliknąć na zdjęcie aby zobaczyć je w pełnym rozmiarze.Pochwaliłam się też swoimi rysunkami. Trochę mi głupio umieszczać je na tej stronie, ale przecież robię to na blogu :P


Kolejne ułatwienie to podział grafik na podkategorie, żeby osoby wybierające nie musiały brnąć przez kilkaset obrazków, żeby dotrzeć do tego właściwego.  Przy 100 sztukach nie był to wielki problem, przy ponad 400 - na pewno działało zniechęcająco. Dodatkowo nowy sposób wyświetlania grafik ułatwia wyszukiwanie.Tyle udało mi się zrobić wspólnie z małżonkiem, który również nie jest profesjonalistą.
Bądźcie delikatni w ocenie :)
http://www.studioarctia.pl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz